Jména a příjmení: | funkce: | zvolen/a za: |
Petra Piskáčková | starostka | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
Ivo Tichý | místostarosta | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
Ing. Kateřina Blahutová | zastupitelka | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
Mgr. František Broza | zastupitel | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
Lukáš Konvica | zastupitel | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
Bc. Karel Raulím | zastupitel | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
František Svoboda
| zastupitel | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
Zdeňka Svobodová | zastupitelka | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
Ing. Václav Želina | zastupitel | NEZÁVISLÍ KANDIDÁTI 2022 |
Zasedání zastupitelstva se konají dle potřeb obce.
Před zasedáním zastupitelstva je oznámení o jeho konání VŽDY zveřejněno na úřední desce
PROGRAM VEŘEJNÝCH ZASEDÁNÍ ZATUPITELSTVA na rok 2024
Změna termínu a místa konání vyhrazena dle potřeb obce
Datum | Den | Čas | Místo |
21.02.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
27.03.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
24.04.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
29.05.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
26.06.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
28.08.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
26.09.2024 | ČTVRTEK | 18:00 | sál Kulturního domu |
30.10.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
27.11.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
18.12.2024 | STŘEDA | 18:00 | sál Kulturního domu |
Předseda: Ing. Václav Želina
Členové: Lukáš Konvica, Petr Želina
Předseda: Zdeňka Svobodová - zdenka.svobodova@hrebec.cz
Členové: Bc. Karel Raulím, Ing. Kateřina Blahutová
Předseda: Ivo Tichý
Členové: Mgr. František Broza, František Svoboda
Předseda: Ing. Kateřina Blahutová
Členové: Petra Piskáčková, Renata Svobodová
Předseda: Ivo Tichý
Členové: Bc. Karel Raulím, Ing. Jitka Menclová
Dílčí inventarizační komise č. 1- pro majetek používaný zaměstnaci údržby obce:
Předseda: Zdeněk Lepič Členové: Miroslav Karchňák, Ing. Václav Želina
Dílčí inventarizační komise č. 2- pro majetek používaný při své činnosti členy JSDH: Předseda: Jan Burle Členové: Jan Šilhán ml., Bc. Karel Raulím
Předseda: František Svoboda
Členové: Zdeněk Lepič, Petr Piskáček
Předseda: Ing. Kateřina Blahutová
Členové: Petra Piskáčková, Renata Svobodová
Členové: Mgr. František Broza, Lukáš Konvica
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
---|---|---|---|---|---|---|
26
|
27
|
28 |
29
|
1 |
2
|
3 |
4
|
5
|
6 |
7
|
8 |
9
|
10 |
11
|
12
|
13 |
14
|
15 |
16
|
17 |
18
|
19
|
20 |
21
|
22 |
23
|
24 |
25
|
26
|
27 |
28
|
29 |
30
|
31 |